Nejlepší světové čtení

Kniha je bez vad.

Příslib lži / P.S. Miluji tě / Kodex / Léto, které nikdy nebylo - Cecelia Ahern, Douglas Preston, Peter Robinson & Howard Roughan

1) Howard Roughan: Příslib lži - Newyorský psycholog David Remler je zvyklý pomáhat druhým řešit jejich potíže. Ani dlouholetá zkušenost ho ale nepřipravila na pacientku, jakou je Sam Kentová. Bez vlastního přičinění se tak doktor Remler stává obětí podivné hry, ve které nic není tak, jak se původně zdálo, a v níž být nevinný nestačí k tomu, aby člověk nebyl odsouzen za vraždu.

2) Cecelia Ahernová: P. S. Miluji tě - Šťastné mladé manželství Holly a Gerryho končí nemilosrdně brzy. Zdrcené Holly se po Gerryho smrti dostanou do rukou dopisy, v nichž ji Gerry měsíc co měsíc nechává splnit nějaký úkol, aby jí pomohl překonat zármutek a žít dál i bez něho. S jejich pomocí a podporou potřeštěných kamarádek a svérázné rodiny se Holly vydá na cestu zpátky ke štěstí.

3) Douglas Preston: Kodex - Milovník umění a vykradač hrobek Maxwell Broadbent nashromáždil za svůj život pohádkové jmění. Krátce před smrtí se ale rozhodl postavit své syny před zkoušku, která má prověřit, zda jsou ohromného dědictví hodni. Tváří v tvář hrozbě smrti v honduraské džungli nezbývá všem zúčastněným než přehodnotit, co je pro ně v životě opravdu podstatné ...

4) Peter Robinson: Léto, které nikdy nebylo - Když detektivní inspektor Alan Banks vyšetřuje případ pohřešovaného patnáctiletého chlapce, v paměti se mu živě vynoří vzpomínka na kamaráda Grahama Marshalla, který se v roce 1965 beze stopy ztratil při roznášce novin. A protože se ve stejné době shodou okolností objeví Grahamovy ostatky, není divu, že Banks neodolá pokušení zjistit, co se tehdy vlastně stalo.


 

50,00 Kč