Kryšpínův antikvariát

Vítáme Vás v Kryšpínově antikvariátě, knihy nejsou nové, ale většinou jsou v dobrém stavu. Stav každé knížky je v popisu knihy. Přejeme Vám příjemné čtení a děkujeme za pomoc kočičkám v nouzi.

Charitativní kočičí spolek Kryšpín pomáhá stovkám koček v nouzi prostřednictvím finanční podpory soukromých kočičích útulků. Nákupem v našem antikvariátu můžete pomáhat s námi. Obchod je neziskový, takže 100% ze zisku posíláme na kočky bez domova prostřednictvím převodu finančních prostředků z e-shopu do veřejné sbírky*, která byla za tímto účelem zřízena.

* Veřejnou sbírku koná Charitativní kočičí spolek Kryšpín za účelem finanční podpory útulkům pro opuštěná zvířata na náklady spojené s péčí o zvířata v České republice. Tato veřejná sbírka byla oznámena 10. 2. 2021 Krajskému úřadu Jihomoravského kraje a zahájena 13. 2. 2021.