Více o nás

Charitativní kočičí spolek Kryšpín vznikl 21. 1. 2021 v Brně a jeho hlavním cílem je pomáhat kočkám  prostřednictvím soukromých kočičích útulků, azylů a depozit na jižní Moravě. Podporuje je finančně, ale také osvětou, propagací a radami v oblasti marketingu a PR. Svou pomoc soustředí na ty osobně ověřené a Krajskou veterinární správou registrované. Obrátit se na spolek ale o radu může každý, kdo chce kočkám v nouzi pomáhat.

Spolek je přísně neziskový. Všichni se pomoci kočkám v nouzi věnujeme ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Náklady vznikající činností spolku hradíme ze svých zdrojů, takže rozdělujeme 100% získaných finančních prostředků. Veškeré finance, které spolek svými aktivitami získá, jsou použity na pomoc opuštěným, nechtěným a týraným kočkám v zařízeních, která jsou k tomu určena, tedy na charitativní účely. 

Čím přesně se zabýváme?

Finanční pomoc

Naším hlavním cílem je sehnat co nejvíce finančních prostředků, které pomůžou kočičím útulkům, azylům a depozitům pomáhat kočkám v nouzi.

Poradenská činnost

Díky našim zkušenostem v oblasti public relations a marketingu nabízíme zdarma také poradenství v této oblasti.

Osvěta a propagace

Vyhledáváme témata, která jsou pro kočky bez domova důležitá a informujeme o nich veřejnost. Propagujeme činnost útulků, azylů a depozit.  

Naši lidé

Lenka Němcová

Zakladatelka a předsedkyně spolku. Na starost má činnost spolku jako celku. Především public relations, marketing, fundrasing, komunikaci s médii a sociální sítě. Hrdá kočičí máma hluché bílé bezzubé Bělinky z útulku.

Tereza Válková

Spoluzakladatelka spolku. Sbormistryně a specialistka na event marketing. Její smečka čítá 7 členů - kočky Meruňku, Lolíska, Giovannka, Pierluigiuho, Palestrinku a psy Brixíčka a Montýska.

Michaela Oulehlová

Spoluzakladatelka spolku. Naše nenahraditelná odbornice na účetnictví, faktury a další papíry. Míša je milující majitelkou fenky Šejlinky a přestože o sobě říká, že je pejskařka, pro kočky dělá víc, než mnozí kočkaři.

Proč to děláme?

Protože milujeme zvířata a vážíme si všech těch, kteří v soukromých útulcích, azylech a depozitech pečují o kočky v nouzi. Zachraňují jim životy a hledají domov. A my jim s tím chceme pomáhat. Spolek byl založen na památku kocoura Kryšpína a kočky Hejdulky.