Zapojte se

Pošlete…

…jakoukoli finanční částku na náš transparentní účet. Jednorázově, opakovaně či pravidelně.

Děkujeme!

Příspějte…

…hmotnými dary, které můžeme prodat. Ať těmi, co vyrábíte, koupíte nebo už nepotřebujete.

Děkujeme!

Nabídněte…

…nám, s čím byste uměli pomoci. Staňte se našim členem, dobrovolníkem nebo ambasadorem.

Děkujeme!

Jak pomoci?

Líbí se vám, co děláme a rádi byste nás podpořili a pomáhali s námi? Níže najdete několik možností, jak na to.  Napadne-li vás i jiná, sem s ní! Čím víc pomoci, tím líp pro kočky v nouzi! Volejte +420 776 725 277 nebo pište na spolek-kryspin@email.cz. Děkujeme!


Penězi

Můžete poslat finanční dar v libovolné výši na náš transparentní účet 2501927911/2010. Jednorázově, opakovaně nebo pravidelnou platbou s variabilním symbolem 1111. Rádi Vám vystavíme potvrzení o daru.

Nákupem

Také tím, že sami sebe nebo někoho blízkého potěšíte hezkým dárkem, můžete pomoci kočkám v nouzi. Pořádáme za tímto účelem bazárky, facebookové aukce a chystáme e-shop se zajímavou nabídkou.

Materiálně

Věnujte do našich bazárků a aukcí cokoliv, co hezky prodáme. Věci, které sami vyrobíte, koupíte anebo se vám už nehodí, ale jiným se budou líbit nebo poslouží. Vše, co prodejem vyděláme, pošleme kočkám bez domova.

Uspořádejte akci

Moc nám také pomůže, když sami uspořádáte charitativní aukci či bazárek nebo benefiční koncert, divadlo, sportovní utkání. Dejte nám o ní vědět, aby vše bylo transparentní a mohli jsme vám pomoct s propagací.

Staňte se členem Kryšpínova klubu kočičích mecenášů

Chcete-li s námi pomáhat pravidelně, staňte se členem našeho klubu kočičích mecenášů. Více informací a přihlášku najdete zde

Věnujte čas

Staňte se naším ambasadorem - šiřte informace o nás mezi lidmi, kteří by mohli také pomoci, rádi vám s tím pomůžeme. Nabídněte nám svůj čas, um a vědomosti - staňte se našim dobrovolníkem.