Kryšpínův klub kočičích mecenášů

Chcete-li kočkám v nouzi pomáhat pravidelně a dlouhodobě a ušetříte pro ně stovku (nebo víc) měsíčně, tak za ně moc děkujeme a rádi vás uvítáme v našem klubu kočičích mecenášů. Stačí jen vyplnit přihlášku a nastavit trvalý příkaz - posílat stovku (nebo víc) měsíčně na náš transparentní účet veřejné sbírky číslo 2501927911/2010 pod variabilním symbolem 1111. Pokud nás bude 834, dá to přes milión pro kočky v nouzi, a to už je výzva! Děkujeme tedy za příspěvek i za případné předání výzvy dál.

Na co budou využity vaše peníze?

• na provozní náklady soukromých kočičích útulků, azylů a depozit
  • na veterinární a zdravotní péči o kočky bez domova
  • na nákup krmiva a dalšího vybavení pro kočky jako jsou pelíšky nebo škrabadla
  • na podporu adopcí, aby kočky bez domova co nejdřív domov našly

Kromě toho, že se stanete členem klubu, tak vám, budete-li chtít, zašleme poštou certifikát člena klubu, na Facebooku dostanete pozvání do uzavřené klubové skupiny a pravidelně e-mailem zprávy o činnosti spolku a kde vaše peníze pomáhají, včetně závěrečné výroční zprávy. Příspěvek můžete samozřejmě kdykoliv změnit nebo ukončit.